Szokujące wieści dochodzą ze Stanów Zjednoczonych. Były znany bokser Kabary Salem został oskarżony o zabójstwo swojej córki. Jej ciało zostało odnalezione przed rokiem.
 
Ciało 25-letniej Ola Salem zostało znalezione przez biegacza w parku na Staten Island. Było to w październiku 2019 roku.
 
Okazuje się, że tuż po tym zdarzeniu jej ojciec, Kabary Salem, opuścił Stany Zjednoczone i wrócił do ojczyzny do Egiptu.

Śledczy znaleźli go na Bliskim Wschodzie i przetransportowali do Stanów Zjednoczonych. Tam zostały mu już postawione zarzuty zabójstwa swojej córki. Na razie nie są znane motywy działania Salema.
 
„Prokuratorzy nie udzielili komentarza w niedzielę. Nazwisko adwokata nie jest jeszcze dostępne” – czytamy na „abc7ny.com„.
 
Kabary Salem to były zawodowy bokser wagi średniej, który walczył na letnich igrzyskach olimpijskich w 1992 i 1996 roku. Serwis „bokser.org” informuje, że Egipcjanin uchodził za jednego z najmocniej bijących w kategorii super średniej, ale i jednego z najbardziej faulujących zawodników. W październiku 2004 roku zaatakował Joe Calzaghe’ego i jego pas WBO.