Georges St-Pierre potrafił wytrzymać w wodzie o temperaturze 6 stopni  30 min .Ten kanadyjski zawodnik mieszanych sztuk walki, dwukrotny zdobywca mistrzowskiego pasa organizacji UFC w wadze półśredniej z 2006 i 2008 oraz wagi średniej z 2017 to zapalony mors .St Pierre wypowiedział się ostatnio dla lokalnej telewizji ,że nie choruje od 10 lat odkąd jest morsem . 
,,Długość pobytu w zimnej wodzie dla każdego może być całkowicie różna: od kilku sekund do kilku minut. Najważniejszy jest sam moment zanurzenia i zadziałanie mechanizmu termoregulacji. Dlatego też najlepiej zanurzać całe ciało, łącznie z głową w przypadku zaawansowanych morsów. Oczywiście obciążenie dla organizmu zależy od długości pobytu w  wodzie i od jej temperatury. Bez większego ryzyka wychłodzenia możemy zastosować zasadę, że ile stopni ma woda, tyle minut możemy w niej przebywać – czyli 0-1 st. C do 1 minuty, 2 st. C – do 2 minut itd.
Ja pobijam  tylko rekordy na długość siedzenia w lodowatej wodzie ! Obecny mój  rekord to 30 minut w  temperaturze 6 stopni C” – powiedział mistrz.
St pierre pierwszy kontakt ze sportami walki miał w wieku siedmiu lat, gdy rozpoczął treningi karate kyokushin. W późniejszym okresie ćwiczył również zapasy, boks, boks tajski oraz brazylijskie jiu-jitsu (BJJ). W lipcu 2006 roku otrzymał brązowy pas w BJJ od Renzo Gracie, a we wrześniu 2008 czarny od Bruno Fernandesa